close
تبلیغات در اینترنت
بازتاب گسترده سخنان رهبر معظم انقلاب در رسانه هاي مطرح جهان

جستجو گر پیشرفته سایتآخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازدید توسط
اعلامیه ی جبهه ی مردمی حمایت از دولت روحانی اعلامیه ی جبهه ی مردمی حمایت از دولت روحانی 0 42 admin
تبریک پیروزی جناب دکتر حسن روحانی تبریک پیروزی جناب دکتر حسن روحانی 1 40 habib
دکتر عارف پیروزی دکتر روحانی را تبریک گفت دکتر عارف پیروزی دکتر روحانی را تبریک گفت 0 32 admin
آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات 2 47 admin
شکست نظریه ی رویگردانی مردم از اصلاحات شکست نظریه ی رویگردانی مردم از اصلاحات 0 20 admin
پیشتازی حسن روحانی درانتخابات92 با اختلاف آرای بسیار زیاد پیشتازی حسن روحانی درانتخابات92 با اختلاف آرای بسیار زیاد 0 70 admin
انتظار از رئیس جمهور انتظار از رئیس جمهور 0 51 ali-444
یک وزیر سنی نام ببرید یک وزیر سنی نام ببرید 1 50 ali-444
کولر کولر 0 36 ali-444
سخنراني دكتر عارف در کرمانشاه‌+حاشیه‌ها سخنراني دكتر عارف در کرمانشاه‌+حاشیه‌ها 0 34 ahmad65
دكتر عارف و همسرش در سفر ایلام/عکس دكتر عارف و همسرش در سفر ایلام/عکس 0 70 ahmad65
اصلاح طلبی نمرده است اصلاح طلبی نمرده است 0 109 ahmad65
وقتی کاندیدها پته ی یکدیگر راروی آب می ریزند! وقتی کاندیدها پته ی یکدیگر راروی آب می ریزند! 0 55 reza
چرامسئولین با تخلفات انتخاباتی دولت برخورد نمی کنند؟ چرامسئولین با تخلفات انتخاباتی دولت برخورد نمی کنند؟ 1 77 ali-444
انتخابات انتخابات 0 25 ali-444
انتخابات 92 انتخابات 92 0 48 ali-444
توطئه ی سازماندهی شده ی سایتها و وبلاگها برای کوبیدن چهره ی هاشمی رفسنجانی توطئه ی سازماندهی شده ی سایتها و وبلاگها برای کوبیدن چهره ی هاشمی رفسنجانی 0 74 ahmad
سردار رادان : با اشراف کامل اطلاعاتی بداخلاقی‌های سیاسی را رصد می‌کنیم سردار رادان : با اشراف کامل اطلاعاتی بداخلاقی‌های سیاسی را رصد می‌کنیم 0 56 admin
استفاده از امکانات دستگاه‌های اجرایی و دولتی در تبلیغات انتخاباتی جرم است استفاده از امکانات دستگاه‌های اجرایی و دولتی در تبلیغات انتخاباتی جرم است 0 54 admin
تکمیل دومینوی امریکایی در سوریه، لبنان و عراق با انتخابات در ایران تکمیل دومینوی امریکایی در سوریه، لبنان و عراق با انتخابات در ایران 0 28 admin
جدول / گرایش سیاسی و شعارهای ۱۷ نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ جدول / گرایش سیاسی و شعارهای ۱۷ نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ 0 54 admin
آغاز تبلیغ انتخاباتی مشایی در اروپا! آغاز تبلیغ انتخاباتی مشایی در اروپا! 0 64 admin
عسل بدیعی پای صندوق رای + تصاویر عسل بدیعی پای صندوق رای + تصاویر 0 106 admin
ثبت مراسم تشییع حضرت امام خمینی (ره) در کتاب رکوردهای جهانی ثبت مراسم تشییع حضرت امام خمینی (ره) در کتاب رکوردهای جهانی 0 76 admin
ولايتي: احتمال پيوستن نفر چهارم به ائتلاف سه گانه اصول گرايان وجود دارد ولايتي: احتمال پيوستن نفر چهارم به ائتلاف سه گانه اصول گرايان وجود دارد 0 46 admin
حضور بیشتر رحیم مشایی خبر از آمدن او دارد(؟) حضور بیشتر رحیم مشایی خبر از آمدن او دارد(؟) 0 56 admin
دسته : خبر ,

بازتاب گسترده سخنان رهبر معظم انقلاب در رسانه هاي مطرح جهان


گرد آوری: سایت خرداد 92


حضرت آيت الله العظمي خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي، صبح ديروز (شنبه) در ديدار بسيار پرشور هزاران نفر از مردم تبريز، در بيانات بسيار مهمي به بررسي اوضاع مهم داخلي و مسئله صلح آميز هسته اي ايران پرداختند.

به گزارش فارس رسانه هاي جهان محور اصلي بازتاب سخنان معظم له را بيانات ايشان در مورد پرونده هسته اي ايران قرار دادند.


خبرگزاري هاي آمريکا و انگليس

خبرگزاري آمريکايي آسوشيتدپرس نوشت، رهبر عالي ايران روز شنبه اظهار داشت که ايران به دنبال سلاح هسته اي نيست اما اگر چنين اراده اي داشته باشد، هيچ قدرتي در جهان قادر به توقف آن نيست.

اين خبر گزاري همچنين به نقل از مقام معظم رهبري تصريح کرده است که ايران از نابودي تسليحات هسته اي حمايت مي کند.

رويترز هم تقريبا با همان جمله اي بازتاب سخنان رهبري را آغاز کرده است که آسوشيتدپرس گزارش خود را آغاز کرده بود. «ايران سلاح هسته اي نمي خواهد اما اگر بخواهد، هيچ قدرتي نمي تواند از دست يابي ايران به سلاح هسته اي ممانعت به عمل آورد.»

جالب تر اينکه رويترز نيز همچون آسوشيتدپرس پس از اين نقل قول، به فتواي تحريم سلاح هاي هسته اي مقام معظم رهبري پرداخته است.

اين دو خبرگزاري که معمولا اخبار ساير رسانه ها نيز از آنها نقل مي شود، تقريبا با محورهايي مشابه و جملات متفاوت سخنان رهبري را بازتاب داده اند.

شبکه خبري بي بي سي انگليس نيز در مورد بيانات رهبر معظم انقلاب گزارش داد: آيت الله علي خامنه اي، رهبر جمهوري اسلامي گفته است که اگر ايران قصد ساخت سلاح هسته اي را داشت، آمريکا به هيچ وجه نمي توانست جلوي آن کشور را بگيرد.

اين شبکه به نقل از رهبر معظم انقلاب گفت که خودداري آمريکا از زورگويي و شرارت، احترام گذاشتن به حقوق ملت ايران، عدم دخالت در امور داخلي ايران که در حمايت از فتنه گران 88 کاملا آشکار بود و پرهيز از آتش افروزي در منطقه از مواردي است که اگر در رفتار آمريکايي ها نشان داده شود، مي تواند نشان دهنده حسن نيت آنها باشد و با واکنش مناسب ايران روبه رو خواهد شد.


رسانه هاي عربي

روزنامه «سفير» لبنان، گزارش داد: رهبر انقلاب ايران آيت الله خامنه اي دوگانگي ميان گفتار و رفتار آمريکا را نشان بي منطق بودن واشنگتن دانست و افزود: آمريکا توقع دارد که ملت ها به خودکامگي و سخنان عاري از منطقش تن دهند اما ملت مقتدر و با منطق ايران تسليم اين خودکامگي ها نخواهد شد.

روزنامه «الرأي» کويت با پرداختن به پرونده هسته اي ايران از قول مقام معظم رهبري نوشت: ايران به دنبال سلاح هسته اي نيست و اين مسأله به خاطر فشارهاي خارجي نيست بلکه به دليل ايمان ديني ماست.

اين روزنامه نوشت که رهبر انقلاب سال گذشته در فتوايي ساخت و استفاده از سلاح هاي کشتار جمعي را حرام اعلام کرد.

خبرگزاري «آناتولي» ترکيه در بخش عربي پايگاه خود با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري در مورد مسأله اي که اخيرا در مجلس اتفاق افتاده است گزارش داد: رهبر ديني ايران آيت الله خامنه اي در مورد تنش هاي سياسي اخير به مسئولان ايراني درباره برهم زدن ثبات و آرامش مردم ايران هشدار داد.

اين پايگاه نوشت: رهبر ديني ايران سخنان احمدي نژاد در وارد کردن اتهام به رئيس دو قوه ديگر را بي معني و افراطي دانست.

شبکه خبري «الجزيره» وابسته به کشور قطر به نقل از مقام معظم رهبري خبر داد: ايران نمي خواهد سلاح هسته اي داشته باشد.

اين شبکه گزارش داد که رهبر انقلاب ايران تأکيد کرد که ايالات متحده آمريکا امروز در حالي داعيه حقوق بشر شده است که خود يکي از ناقضان اصلي حقوق بشر در کشورهاي مختلف است.


رسانه هاي اسرائيلي

تمام روزنامه ها و سايت هاي اسرائيلي متفقا به نقل از رهبر انقلاب نوشته اند: ايران به دنبال سلاح هسته اي نيست.

روزنامه صهيونيستي «جروزالم پست» در اين مورد نوشته است: رهبر ايراني ها مي گويد اين کشور بمب هسته اي نمي خواهد، اما اگر مي خواست هيچ قدرت جهاني نمي توانست مانع آن شود. (آيت الله) خامنه اي همچنين دورويي ايالات متحده را به شدت مورد انتقاد قرار داد و گفت ايران هرگز در برابر فشار هاي بين المللي تسليم نمي شود.

«جروزالم پست» در بخشي از خبر همچنين به فتواي رهبري مبني بر ممنوعيت استفاده از تسليحات اتمي اشاره کرده و نوشته است ايران و رهبري اين کشور بارها تاکيد کرده اند که به دنبال سلاح هسته اي نيستند.

«يديعوت آحارانوت» ديگر روزنامه صهيونيستي است که بيانات رهبر انقلاب را در خبري فوري بازتاب داد و به نقل از رهبري نوشت ايران به دنبال تسليحات هسته اي نيست.اين روزنامه افزوده است: رهبر معظم ايران روز شنبه گفت که کشورش به دنبال تسليحات اتمي نيست، اما اگر به دنبال آن  بود و مي خواست بمب بسازد، هيچ کشوري نمي توانست مانع دسترسي تهران به بمب شود.

يديعوت ادامه داده است: آيت الله علي خامنه اي که تصميم نهايي در مورد موضوعات اساسي را اتخاذ مي کند، در جمع گروهي از ايراني ها که به بيتش در پايتخت رفته بودند، گفت کشورش از امحا تسليحات هسته اي حمايت مي کند.

پايگاه صهيونيستي تايمز اسرائيل هم خبر خود را به نقل از خبرگزاري آسوشيتدپرس و با محوريت موضوع پرونده هسته اي ايران منتشر کرده است.

تايمز اسرائيل در ادامه به سابقه برنامه هسته اي ايران پرداخته و نوشته است که ايران اکنون تحت تحريم هاي فزاينده غرب زندگي مي کند، اما همواره تاکيد کرده است که اين تحريم ها موجب صرف نظر از برنامه هسته اي نمي شود.


رسانه هاي چين

خبرگزاري رسمي چين «شينهوا» گزارش داد که آيت الله خامنه اي در جمع ملاقات کنندگان خود گفت: ما معتقديم که سلاح هاي هسته اي بايد محو شوند و هيچ تصميمي براي ساخت آن نداريم و اگر تصميم به داشتن آن داشتيم هيچ قدرتي نمي توانست جلوي ما را بگيرد.

شينهوا با اشاره به فتواي رهبر انقلاب در تحريم تسليحات هسته اي به بررسي اظهارات اخير جان کري درباره مذاکرات هسته اي آتي در قزاقستان پرداخت و نوشت که وزير خارجه آمريکا نسبت به مذاکرات آتي در آلماتي ابراز اميدواري کرده است.


پنجشنبه 15 فروردين 1392
ادامه مطلب
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 21
کل نظرات کل نظرات : 5
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 8

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 126
باردید دیروز باردید دیروز : 1
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته بازدید هفته : 137
بازدید ماه بازدید ماه : 218
بازدید سال بازدید سال : 514
بازدید کلی بازدید کلی : 6,518

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 54.81.238.157
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود